חיפוש כרטיסים

למה לקנות אצלנו?

כרטיסים לאטרקציות ותחבורה בלונדון

ברוכים הבאים ל-LondonTickets.com, האתר למעוניינים לרכוש כרטיסים לאטרקציות ולתחבורה בלונדון - עוד לפני שתעזבו את הבית. כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של כרטיסים לפעילויות בלונדון! סיורים מודרכים באתרי תיירות ואטרקציות כמו מוזיאון מדאם טוסו, גלגל הענק הלונדון איי או מוזיאון האחים וורנר והארי פוטר. מסיור באולפנים ועד למחזות זמר תוססים בווסט אנד וכרטיסים למשחקי כדורגל! קבלו את הכרטיסים האלקטרוניים היישר אל תיבת הדוא"ל שלכם!

  • יותר מ-3 מיליון כרטיסים כבר נמכרו

    יותר מ-4000 מוצרים ב-30 ערים

  • מערכת תשלום מאובטחת לחלוטין

    הרכישה באתר שלנו מאובטחת ב-100%

  • תשלום במטבע המקומי

    התשלום יתבצע בשֶׁקֶל חָדָשׁ‎, ללא עמלות חבויות.

Similar experiences

Similar categories

גטוויק אקספרס

4.4 (2385)
החל ₪ 93.6

תפסו את הגטוויק אקפרס והגיעו ללונדון במהירות ובקלות. תוכלו לבחור לקנות כרטיס הלוך וחזור או כרטיס הלוך בין נמל התעופה גטוויק לתחנת ויקטוריה בלונדון עם הגטוויק אקספרס. הנסיעה נמשכת כ-35 דקות. זה קל ונוח! 

עיקרי הדברים

- קבלו את הכרטיסים האלקטרוניים ישירות לדואר האלקטרוני, הדפיסו והציגו אותם ברכבת
- דלגו על התור למכונת הכרטיסים שבתחנה 
- בואו ליהנות מכרטיסים גמישים (תקפים לחודש)
-  ילדים מתחת לגיל 5 אינם מחויבים בתשלום

למה לצפות?

סעו מגטוויק למרכז לונדון
עלו על הגטוויק אקספרס וסעו למרכז לונדון ב-35 דקות בלבד. 

מתחנת ויקטוריה, תוכלו לנסוע בקלות ברכבת התחתית, באוטובוס או במונית ליעד שלכם, כגון כיכר פיקדילי, כיכר טרפלגר, כיכר אוקספורד, קובנט גארדן, כיכר ראסל או פדינגטון. 

איך זה עובד?

כיצד מזמינים כרטיסים לגטוויק אקספרס? 
כאשר תזמינו את הכרטיסים, בחרו בתאריך 'בתוקף מ-' בתור התאריך שבו תשתמשו בכרטיסי הרכבת. אם תזמינו כרטיסי הלוך וחזור, עליכם להשתמש בנסיעה חזרה לנמל התעופה גטוויק תוך 28 ימים מהתאריך שבחרתם.  

כיצד מקבלים את הכרטיסים?
זמן קצר לאחר השלמת ההזמנה, תקבלו כרטיס אלקטרוני בדוא"ל. הדפיסו את הכרטיס והביאו אותו איתכם ללונדון. 

איך פועל כרטיס הלוך?
כרטיסי הלוך תקפים לנסיעה לנמל התעופה גטוויק או ממנו.

מידע חשוב

- לתשומת לבכם: שירות גטוויק אקספרס לא יהיה זמין בתאריכים הבאים: 18/11, 19/11, 25/12 ו-26/12. ניתן להזמין כרטיסים לרכבת Thameslink כדי לנסוע למרכז לונדון באתר https://www.londonticketsinternational.com/transportation/gatwick-airport-thameslink. אם הזמנתם כבר כבר כרטיסים לגטוויק אקספרס, תוכלו להשתמש בהם בשירותים של Thameslink או Southern.
- לתשומת לבכם: אין החזר כספי במקרה של נסיעה בתאריכים שבהם השירות אינו פעיל. תחבורה חלופית תמיד מוצעת (באוטובוס או ברכבת ושעבורה באפשרותכם להשתמש בכרטיסים המקוריים שלכם ללא עלות נוספת). אם תבחרו לא להשתמש בתחבורה הציבורית, לא יוצע כל החזר כספי או פיצוי.                    
- לתשומת לבכם: באחריותכם לבדוק את לוח הזמנים של הרכבת לפני הנסיעה, במיוחד את שעות הנסיעה של הרכבת לנמל התעופה וממנו עבור טיסות נכנסות או יוצאות מוקדם מאוד בבוקר או מאוחר מאוד בערב, או במקרה של שירות מוגבל עקב עבודות תחזוקה וכו'. 
- אין באפשרותנו לתת החזר כספי (חלקי או מלא) עבור כרטיסים שאינם ניתנים לשימוש אם לוח הזמנים של הרכבת אינו מתאים לשעה המתוכננת של הטיסה הנכנסת או היוצאת שלכם. במקרה של ביטול רכבות עקב עבודות תחזוקה וכו', תמיד יוצע שירות אוטובוס חלופי. 
- בחגים רשמיים, הגטוויק אקספרס אינה פועלת בתדירות רגילה, והיא אינה פועלת ב-25 בדצמבר.
- תוכלו להזמין כאן כרטיסים לרכבת  חלופית לנמל התעופה גטוויק.

עבודות תחזוקה עד ינואר 2019:
עבודות תחזוקה נרחבות ועבודות עדכון קו מתוכננות מעתה ועד לינואר 2019 לפחות. ייתכנו עיכובים ביציאה והפחתה במספר הנסיעות לשעה, בעיקר בלילות ובסופי שבוע. אם שירות אינו פועל לפרקי זמן ארוכים יותר, יינתן שירות אוטובוס חלופי. נא התכוננו לזמני נסיעה ארוכים יותר, בעיקר בדרך לנמל התעופה.
 
צוותים זמינים בתחנות כדי לעזור לכם, ואתם מוזמנים לפנות אליהם אם יש לכם שאלות.

קטגוריות כרטיסים

מבוגרים (16 ומעלה)
ילדים (15-5)
ילדים 4-0): ללא תשלום.

עד ארבעה ילדים יכולים לנסוע בחינם בליווי מבוגר אחד 

Bestseller

אישור מיידי

שובר להדפסה

כיוונים

שירות לקוחות

0372 17 936 0372 17 936

מוקד התמיכה הטכנית