גטוויק אקספרס

גטוויק אקספרס

  • בחרו תאריך

גטוויק אקספרס

מחיר החל ₪ 86.80

הלוך ושוב או כרטיס בכיוון אחד בין נמל התעופה לונדון גטוויק ותחנת ויקטוריה בלונדון עם גטוויק Express. המסע לוקח כ. 35 דקות.
 
הכרטיסים יישלחו לכתובת הדואר האלקטרוני שלך..  

התאריך שלך "תקף מ" צריך להיות התאריך שבו ישתמש בכרטיסי הרכבת. אם אתה מזמין כרטיסים הלוך ושוב, בדרך חזרה לנמל התעופה גטוויק יש להשתמש תוך 28 ימים מ" תאריך התוקף "שבחרת. ילדים מתחת לגיל 5 נסיעות בחינם אם הם מלווים במבוגר עם כרטיס תקף (4 ילדי מקסימום יכולים לנסוע למבוגרים לחינם). ילדים בין גילאי 5 ו15 חייבים לרכוש כרטיס ילד.

שים לב: אנחנו שולחים 1 כרטיס (אחד) רכבת (כרטיס אלקטרוני) לכל הזמנה!

בחגי ​​בנק גטוויק אקספרס פועל על לוח זמנים מוגבלים, וביום 25 בדצמבר גטוויק אקספרס אינו פועל בכלל!

שים לב! זוהי אחריותו של הלקוח לבדוק את לוח הזמנים של רכבת לפני נסיעתם, במיוחד את זמני רכבת לשדה התעופה ומן לטיסות המגיעות או יוצאים מוקדם מאוד בבוקר או מאוחר בלילה, או במקרה שיש שירות מוגבל עקב עבודות תחזוקה, וכו 'אנחנו לא יכולים להחזיר (באופן חלקי או במלואו) עבור כרטיסים שלא ניתן להשתמש בו, אם לוח הזמנים של הרכבת אינו מסתדרים עם הגעתכם המתוכננת טיסה או בזמן היציאה. אם רכבות בוטלו עקב עבודות תחזוקה, וכו ', אז תמיד יהיה שירות אוטובוסים חלופיים המוצע.

 

Fantastic 5.0

5.0 3 customer reviews
חוסך המון זמן

לקנות את הכרטיסים מראש חוסך כל כך הרבה זמן, כי תמיד יש תור ארוך ובלגן נוראי בכניסה לגטוויק אקספרס ואתה פשוט הולך ישר לתחנה ומדלג על כל התורים וכבר לאחר 30 דקות אתה בלב בלונדון.

Annemarie
ראשון, 23 יונ 2019
5.0
קל וזול!

קל מאוד לרכוש כרטיסים והמחיר מעולה. לא ממש הבנו באיזו תחנה אנחנו צריכים לרדת, אבל הצוות בשדה התעופה וגם בתחנת הרכבת סנט פנקראס עזר לנו מאוד.

Henriette
ראשון, 23 יונ 2019
5.0
קל ופשוט

נוח ופשוט, מרכישת הכרטיסים עד ההגעה לתחנת ויקטוריה.

Sara
ראשון, 23 יונ 2019
5.0

 

מידע
גטוויק אקספרס

כתובת
Click here for a tube map
צפו במפה, גטוויק אקספרס צפו במפה

 
0372 17 936 0372 17 936 אימייל אימייל


לעגלה