חיפוש כרטיסים

Additional safety measures: find out more before visiting. Read more

למה לקנות אצלנו?

  • מערכת תשלום מאובטחת לחלוטין

  • תשלום במטבע המקומי

  • יותר מ-3 מיליון כרטיסים כבר נמכרו

אטרקציות דומות

קטגוריות דומות

St Pauls Cathedral

4.6 (77)
החל מ ‏86.70 ₪
להזמין כרטיסי הכניסה שלך לסנט הקתדרלה של פול לפני שאתה עוזב את הבית, ולדלג על השורה לקופה!

קתדרלת סנט Paul's היא הקתדרלה השנייה בנויה על מיקום זה, כפי שנשרף ראשון אל הקרקע בשריפה הגדולה של לונדון בשנת 1666. קתדרלת סנט Paul's היא הכנסייה הגדולה ביותר בצפון אירופה, והוא בנוי ב צורת צלב ענק עם הכיפה המפורסמת ממוקמת באמצע.

הבא כלול במחיר הכניסה:
- מולטימדיה מדריך: 2010 ראה את ההשקה של מדריך מולטימדיה הכלול במחיר הכניסה לכל מבקרים הבודדים, והוא זמין באנגלית, שפת סימנים בריטיות, צרפתית, גרמנית, איטלקית, ספרדית, פורטוגזית, פולנית, רוסית, מנדרינית, יפני , וקוריאני. המדריך משתמש בסרט, צילום חדש, כמו גם פרשנות מפורטת להציע פרשנות יעילה של אתר ייחודי זה.

- מתוכנן סיורים מודרכים: סיורים של רצפת הקתדרלה וקריפטה בהדרכת מדריכי קתדרלה לרוץ ארבע פעמים ביום ב10:00, 11:00, 1:00, ו2:00. מבקרים בודדים יכולים להצטרף אלה על הגעה ללא עלות נוספת והם האחרונים 90 דקות (חללים מוגבלים).

- צוהר: עין לסנאט פול משתמשת בטכנולוגיית הקרנת המדינה של-the-art כדי לטבול מבקרים בסיפורים וההיסטוריה המרתקים של ציון דרך סמלית זו. הפרויקט הראשון מסוגו בקתדרלה, צוהר הוא הזוכה בפרס 270 ניסיון ° סרט שמביא 1400 שנים של היסטוריה לחיים.

בחירת כרטיס:
בחר התאריך שאתם מגיעים בלונדון בשם "בתוקף מ" מועד, ככרטיסים שאתה קונה כאן תקף לחודש 1 מ" תקף מ" מועד שתבחר. בחר מספר הכרטיסים ולחץ על "חפש". לאחר מכן בחר "למבוגרים בלבד" או ילד "כרטיסים (כרטיסי ילד זמינים לילדים בגילי 6-17 שנים). ניתן לרכוש כרטיסים לילדים רק בעת רכישת כרטיסים למבוגרים. ילדים מתחת לגיל 5 שנים הם בחינם, כל עוד הם בליווי מבוגר

קטגוריות כרטיסים

Are there children's tickets?
Yes, children's tickets are available for children between age 6-17. Children under age 5 are free, when accompanied by a paying adult.   

שעות פתיחה

יום ב '- שבת 8:30-16:30, ההודאה האחרונה 04:00. גלריות לפתוח בשעה 9:30, הקבלה האחרונה לגלריות היא בשעה 4:15. יום ראשון הוא סגור למבקרים ותיירים.

הזמן

ראשון, 30 ינו 2022

Change date free of charge Change date free of charge
You can now change your booked date free of charge! Simply use the form under Contact Us or send us an email to let us know the new date no later than 5 days before your booked date

אישור מיידי

שובר להדפסה

חיסכו זמן - הימנעו מלעמוד בתור

מדריך קולי

שעות פתיחה

הוראות הגעה

St Pauls Cathedral

כתובת
St. Paul's Churchyard London EC4M 8AD

×

שירות לקוחות

0372 17 936 0372 17 936

מוקד התמיכה הטכנית