חיפוש כרטיסים

למה לקנות אצלנו?

כרטיסים לאטרקציות ותחבורה בלונדון

ברוכים הבאים ל-LondonTickets.com, האתר למעוניינים לרכוש כרטיסים לאטרקציות ולתחבורה בלונדון - עוד לפני שתעזבו את הבית. כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של כרטיסים לפעילויות בלונדון! סיורים מודרכים באתרי תיירות ואטרקציות כמו מוזיאון מדאם טוסו, גלגל הענק הלונדון איי או מוזיאון האחים וורנר והארי פוטר. מסיור באולפנים ועד למחזות זמר תוססים בווסט אנד וכרטיסים למשחקי כדורגל! קבלו את הכרטיסים האלקטרוניים היישר אל תיבת הדוא"ל שלכם!

  • יותר מ-3 מיליון כרטיסים כבר נמכרו

    יותר מ-4000 מוצרים ב-30 ערים

  • מערכת תשלום מאובטחת לחלוטין

    הרכישה באתר שלנו מאובטחת ב-100%

  • תשלום במטבע המקומי

    התשלום יתבצע בשֶׁקֶל חָדָשׁ‎, ללא עמלות חבויות.

Similar experiences

Similar categories

St Pauls Cathedral

4.6 (70)
החל ₪ 86.8
להזמין כרטיסי הכניסה שלך לסנט הקתדרלה של פול לפני שאתה עוזב את הבית, ולדלג על השורה לקופה!

קתדרלת סנט Paul's היא הקתדרלה השנייה בנויה על מיקום זה, כפי שנשרף ראשון אל הקרקע בשריפה הגדולה של לונדון בשנת 1666. קתדרלת סנט Paul's היא הכנסייה הגדולה ביותר בצפון אירופה, והוא בנוי ב צורת צלב ענק עם הכיפה המפורסמת ממוקמת באמצע.

הבא כלול במחיר הכניסה:
- מולטימדיה מדריך: 2010 ראה את ההשקה של מדריך מולטימדיה הכלול במחיר הכניסה לכל מבקרים הבודדים, והוא זמין באנגלית, שפת סימנים בריטיות, צרפתית, גרמנית, איטלקית, ספרדית, פורטוגזית, פולנית, רוסית, מנדרינית, יפני , וקוריאני. המדריך משתמש בסרט, צילום חדש, כמו גם פרשנות מפורטת להציע פרשנות יעילה של אתר ייחודי זה.

- מתוכנן סיורים מודרכים: סיורים של רצפת הקתדרלה וקריפטה בהדרכת מדריכי קתדרלה לרוץ ארבע פעמים ביום ב10:00, 11:00, 1:00, ו2:00. מבקרים בודדים יכולים להצטרף אלה על הגעה ללא עלות נוספת והם האחרונים 90 דקות (חללים מוגבלים).

- צוהר: עין לסנאט פול משתמשת בטכנולוגיית הקרנת המדינה של-the-art כדי לטבול מבקרים בסיפורים וההיסטוריה המרתקים של ציון דרך סמלית זו. הפרויקט הראשון מסוגו בקתדרלה, צוהר הוא הזוכה בפרס 270 ניסיון ° סרט שמביא 1400 שנים של היסטוריה לחיים.

בחירת כרטיס:
בחר התאריך שאתם מגיעים בלונדון בשם "בתוקף מ" מועד, ככרטיסים שאתה קונה כאן תקף לחודש 1 מ" תקף מ" מועד שתבחר. בחר מספר הכרטיסים ולחץ על "חפש". לאחר מכן בחר "למבוגרים בלבד" או ילד "כרטיסים (כרטיסי ילד זמינים לילדים בגילי 6-17 שנים). ניתן לרכוש כרטיסים לילדים רק בעת רכישת כרטיסים למבוגרים. ילדים מתחת לגיל 5 שנים הם בחינם, כל עוד הם בליווי מבוגר

קטגוריות כרטיסים

Are there children's tickets?
Yes, children's tickets are available for children between age 6-17. Children under age 5 are free, when accompanied by a paying adult.   

שעות פתיחה

יום ב '- שבת 8:30-16:30, ההודאה האחרונה 04:00. גלריות לפתוח בשעה 9:30, הקבלה האחרונה לגלריות היא בשעה 4:15. יום ראשון הוא סגור למבקרים ותיירים.

אישור מיידי

שובר להדפסה

שעות פתיחה

כיוונים

St Pauls Cathedral

כתובת
St Paul's Churchyard, London EC4M 8AD

×

שירות לקוחות

0372 17 936 0372 17 936

מוקד התמיכה הטכנית